Atatürk Mahallesi, 34522 Esenyurt/Istanbul

Beylikdüzü Günlük Kiralık

Beylikdüzü Günlük Kiralık
BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK PANSİYON
23 Kas

BEYLİKDÜZÜ GÜNLÜK PANSİYON

İstanbul’un Büyük Semtlerinden Biri Olan Beylikdüzü’ nde Çok Sayıda  Günlük Kiralık Daire Vardır. Daireler Eşyalı Kısa Süreli Olarak Da Kiralanabilir.

Bu Süre Kiracı Tarafından Belirlenmekle Birlikte Evlere Günlük Kiralık Ev Adı Verilir. Bu Tür Evlerin Tercih Edilmesi Genelde Kısa Süreli Konaklama İmkanı Sunduğu İçindir, Arkadaş Grubu Yada Aile İle Seyahat Edilmesi Ve  Ne Kadar Kalınacağının Belli Olmadığı Durumlarda İyi Bir Seçenektir. Bu Evde İhtiyaç Olacak Her Türlü Mobilya, Elektronik Eşya Ve Beyaz Eşya Da Bulunmaktadır. Bu Eşyalar Kişilerin Kullanımına Tahsis Edilmiş Olup Ev Kiralandığı Sürece Evde Mevcut Ve Kiraya Da Dahil Olacaktır. Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Sizlere Ev Konforu Verir. Otelde Kalmayı Sevmeyen Kişiler Bu Evlerde Rahat Bir Şekilde Kalabilir. Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Ve Evlerin Zorunlu Bir Kiralama Süresi Yoktur. Ev İstenirse 1 Gün için ,İstenirse 1 Hafta 10 Gün İçin Ya Da 1 Ay İçin De Kiralayabilirnisiz…

Beylikdüzü Günlük Pansiyon Neden Tercih Ediliyor…

Beylikdüzü Günlük Kiralık Daire Tercih Edilme Sebeplerinden Birisi Kişilerin Kendi Güvenliğini Sağlayabilmesidir. Aynı Zamanda Beylikdüzü Günlük Pansiyon Evler Kapasitesine Göre 5-6 Kişiyi Ağırlayabilecek Büyüklüktedir. Bu Kadar Fazla Kişinin Otelde Kalması İle Yapacakları Masraf Günlük Kiralık Evlere Göre Çok Daha Yüksektir. Beylikdüzü ’nde Farklı Mahalle Ve Noktalarda Yer Alan Bu Evler Genel Olarak  Özyurtlar N Residence ‘ da Yapılmaktadır.  Toplu Taşıma Araçlarının Geçtiği Noktalara  Yürüme Mesafesindedir. Bu Anlamda Eğer Aracınız Yoksa Da Kiralamış Olduğunuz Beylikdüzü Günlük Kiralık Ev‘ lere Ulaşımınız İstanbul’ un Birçok Yerinden Daha Kolay Olacaktır.

Bizimle İlgili Merak Ettiğiniz Ne Varsa Sayfamızın İletişim Kısmından Bizile İrtibat Kurabilirsiniz.

Beylikdüzü Metrobüs Son Durak Tüyap Fuar Merkezi Yanı Özyurtlar N Residence  A Blok No :3

Tel :

0535 623 35 04

Leave a Reply

1
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by

Call Now